Deze Etos website wordt geëxploiteerd door Etos Assen Kloosterveen onder de Etos winkelformule onder eigen voorwaarden van de franchisenemer!  Winkelwagen 
Etos Folder
MENU

Etos Paracetamol 500mg Pot 24 stuks

Etos paracetamol 500mg filmomhulde tabletten. Elke filmomhulde tablet bevat 500 mg paracetamol. Voor kortdurend behandeling van lichte tot matige pijn en/of koorts.

Lees voor gebruk de bijsluiter

Algemene informatie

Disclaimer
Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.

Wettelijke benaming

Indicatie
Bij koorts en bij pijn

Samenstelling

Inhoud
24 ST

Ingrediënten / werkzame stof
paracetamol 500 mg/tablet

Gebruik

Toedieningsvorm
filmomhulde tablet

Dosering
0,5-2 per inname, afhankelijk leeftijd en gewicht

Maximale dagdosering
1000-3000 mg per 24 uur, afhankelijk leeftijd en gewicht

Leeftijdsindicatie
vanaf 6 jaar en gewicht 22 kg

Gebruik tijdens zwangerschap
Mag gebruikt worden

Gebruik tijdens borstvoeding
Mag gebruikt worden

Gebruiksinstructies
#4 uur tussenpozen aanhouden, de tablet heel doorslikken met ruime hoeveelheid water of de tablet oplossen in ruime hoeveelheid water, goed omroeren en opdrinken. #Het minste aantal toedieningen per 24 uur is bedoeld voor de jongste kinderen in de aangeven gewicht-/leeftijdscategorie. Dosering en maximale dagdosering is niet alleen afhankelijk van leeftijd, maar ook van lichaamsgewicht. Zie bijsluiter voor het juiste doseeradvies. #Bij verergering klachten of bij aanhoudende pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij aanhoudende koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.

Gebruiksbeperking
#Niet samen gebruiken met grote hoeveelheden alcohol. #Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen gebruiken, ook niet met andere geneesmiddelen met paracetamol, zie bijsluiter. #Bij zwangerschap en borstvoeding zo kort mogelijk gebruiken en in de laagst mogelijke dosering.

Contra-indicatie
Niet gebruiken bij allergie voor één van de (hulp)stoffen in dit geneesmiddel.

Bewaaradvies
Buiten het bereik en zicht van kinderen bewaren. Dit middel heeft geen speciale bewaarcondities.

Verwijderinstructies
Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.

Houdbaarheid
Niet gebruiken bij verandering uiterlijk tabletten. Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket na 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.

Risicowaarschuwing
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. #Gebruik niet meer dan 5 tabletten/sachets per dag zonder met een arts te overleggen.

Wanneer naar de huisarts?
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.

Aanvullende informatie

Type zelfzorgproduct
Uitsluitend apotheek of drogist (UAD)

Registratienummer
132150

EAN
8710198437817

Download en lees voor gebruik de bijsluiter
€ 0,99 (incl. btw)

TERUG NAAR OVERZICHT PRODUCTEN

 

       
Wij gebruiken cookies om de website goed te laten functioneren.
Klik op akkoord om door te gaan.
Lees meer.